EURO Kuru: 34,488 TL

Kategoriler

Hakkımızda

FAN TEKNİK hayata geçtiği andan itibaren, havalandırma sektöründe yeni bir soluk olmayı ve AR-GE çalışmalarıyla geleceğin teknolojisini günümüze taşımayı hedeflemiştir.

İzmir’ de üretip Türkiye geneline ve Dünya’nın birçok noktasına cihaz satışı yapmakta, havalandırma alanında günden güne gelişmekteyiz. Üretici olmamızın müşterilerimize sağladığı hizmet ve fiyat avantajının yanı sıra kaliteli ve güvenilir alışverişin de önünü açmıştır.

Aksiyel Fan ve Radyal Fan uzmanlık alanımız olduğundan, bu alanda ciddi AR-GE harcamalarının yanı sıra, havalandırma alanında uzmanlarla çalışarak, bu branşı sadece bir kazanç kapısı olarak değil, bir bilim dalı olarak ele almaktayız. Bu nedenle, işimizde kusursuz olmayı hedeflememizle birlikte, enerji tüketimi / performans denklemini de dengelemek kriterlerimiz arasındadır.

Ürettiğimiz cihazlar; kapasite, verimlilik ve kullanım alanına göre geniş yelpazede sektöre hitap etmekte, sadece üretim ve sanayi sektörüne değil, hanelere ve iş yerlerine de katkı sağlamaktadır.

Bizimle çalışmaya başlamanız için hiçbir engel yok. Sizi bekliyoruz…